Mēs strādājam,

lai jūsu uzņēmums pelnītu vairāk.

Vadība

SIA Mediaparks ir Business Instruments Group uzņēmums un mēs darbojamies IT lauciņā jau kopš 2001. gada.

CMS

Pārvaldam lielāko daļu šobrīd aktuālo CMS. Mūsu iecienītās ir Drupal sarežģītiem projektiem un WordPress – vienkāršākiem projektiem.

Plānošana

Darbu plānošanas un izstrādes procesus mūsu uzņēmumā vada augsti kvalificēti projektu vadītāji ar lielu pieredzi IT jomā.

Analīze

Mēs analizējam un testējam katru mājas lapu un interneta veikalu, tādā veidā panākot daudz mazāku bounce rate* (cik % no mājas lapas apmeklētājiem aiziet uzreiz pēc lapas atvēršanas) un lielāku veiksmīgo pirkumu skaitu.

Prototipu veidošana

Pirms katra projekta uzsākšanas, mēs izstrādājam prototipu, lai varētu jau pašā sākumā pamanīt un uzlabot “User Experience” UX un UI.

Dizains

Mūsu radošā dizaineru komanda veido katram projektam radošu, modernu un precīzu dizainu, lai sasniegtu Jūsu KPI.

Izstrāde

Pie izstrādes procesiem mēs nodarbinām augsti kvalificētus programmētājus. Spējam nodrošināt arī vissarežģītāko risinājumu izstrādi, pieaicinot mūsu grupas uzņēmuma personāla resursus.

CTA

Neviena mājas lapa nevar būt bez “Call to action”, tas ir galvenais, kāpēc mēs izstrādājam mājas lapas. Mēs nepārtraukti strādājam ar lielu datu daudzumu un pētām patērētāju uzvedību, lai varētu noteikt, kāds tieši CTA nesīs vēlamos rezultātus.

Radošu ideju ģenerēšana un prasmīga ieceru realizācija parastu mājas lapu padara par ekskluzīvu līdzekli ar augstu likviditāti un neierobežotām biznesa iespējām.

SIA “Mediaparks”

Jau kopš 2001. gada  izstrādājam jebkuras sarežģītības pakāpes mājas lapas ar dažādu tematisko ievirzi; nodrošinām visaptverošus tīmekļa vietnes dizaina pārveides, uzlabošanas un uzturēšanas pakalpojumus; veiksmīgi darbojamies kontekstuālās reklāmas (sem), interneta mārketinga (smm) un citu efektīvu interneta risinājumu jomā. Turklāt ieviešam intraneta tehnoloģijas un veicam lielapjoma portālu izveidi valsts iestādēm (veidojam mājas lapas „ar atslēgu”).

Mēs izveidosim jums unikālu mājas lapu, informācijas resursu vai interneta veikalu, veiksim to optimizāciju meklētājsistēmām (seo), palielināsim apmeklētības rādītājus un klientu datu bāzi, izmantojot mūsu rīcībā esošo informāciju, aprīkojumu un pieredzi. Varam droši apgalvot – augstākās klases speciālistu rokās pat mājas lapa var kļūt par apmeklētāju pievilināšanas un noturēšanas mehānismu. Tā spēj izmainīt nolūkoto klientu domu gājienu, pārliecināt viņus par savstarpējās sadarbības nepieciešamību un lietderību.

Nopietns portfolio un pateicības pilnu atsauksmju „vezums” ir neapstrīdams Mediaparks domubiedru komandas augstās profesionalitātes, kompetences un nevainojamās reputācijas apliecinājums.