Profesionāla mājas lapa.
Tavu panākumu atslēga!

Mūsu sadarbības rezultāts – reprezentatīva mājas lapa klientu piesaistei, pārdošanai un komunikācijai, mēs klientiem piedāvājam labākos risinājumus un strādājam ar Drupal un WordPress.

Mēs izstrādājam mājas lapas uzņēmumiem, kam nepieciešams pēc individuāla pasūtījuma veidots risinājums ar

  • unikālu responsīvu dizainu un
  • individuālu funkcionalitāti atbilstoši uzņēmuma mērķiem un vajadzībām.

Mājas lapu veidojam ar atvērtā koda vai WordPress platformu atbilstoši projekta specifikai un klienta vajadzībām.

Nodrošinām triju gadu garantiju un ar saviem priekšlikumiem un papildinājumiem palīdzam attīstīt mājas lapu.

Kāpēc klienti izvēlas mūs?

Iespējas

Mēs veidojam korporatīvās mājaslapas tiem uzņēmumiem, kam nepieciešams individuāls risinājums – ar unikālu funkcionalitāti un dizainu. Ieskatam daļa no iespējām, kuru izveidē mums ir pieredze. Par visām kompetencēm un pieredzi jautājiet mūsu projektu vadītājiem!

Garantija

Klients piesaka kļūdu, nosūtot pieteikumu uz e-pastu. Mūsu klientiem kritisku problēmu risināšanu nodrošinām bez brīvdienām. Garantijas laikā nodrošinām atklāto kļūdu labošanu bez maksas. Ja iesaistītas trešās puses (piem., maksājumu sistēmas nodrošinātājs), sazināmies ar trešajām pusēm un sastrādājamies līdz problēmas novēršanai.

Rezultāti

Ar individuālu un pārdotspējīgu korporatīvo mājaslapu, kas palīdz sasniegt galvenos mērķus: piesaistīt klientus, attīstīt attiecības ar esošiem klientiem, informēt citas mērķauditorijas, radīt profesionālu uzņēmuma tēlu, ieiet jaunos tirgos, atvieglot pārdošanas procesu, uzlabot SEO pozīcijas un mājaslapas apmeklētību u. c.

Drošība

Nepieciešams stabils, uzticams apkalpošanas nodrošinātājs ar ilgtermiņa garantiju, modulāra sistēma ar iespēju to nepārtraukti papildināt un attīstīt.

Zināšanas

Nozīmīga iepriekšēja pieredze darbā pie korporatīvajām mājaslapām, klientu portfolio un atsauksmes, inovatīvi ieteikumi.

Sistēmas kvalitāte

Pārdotspējas jeb biznesa līmenis, saskarņu lietojamība (usability), dizaina vizuālā jeb estētiskā kvalitāte, tehniskā kvalitāte (arhitektūra, funkcionalitāte, drošība, ātrdarbība, moderns un ērts CMS) un SEO kvalitāte.

Procesa kvalitāte

Pieredzējis projekta vadītājs ievēro iekšējo procesa kvalitātes standartu, veicam daudzpusēju testēšanu, nodrošinām triju gadu garantiju un profesionālu apkalpošanu.

Pilns serviss

Ar saviem resursiem un sadarbībā ar partneriem nodrošinām nepieciešamos papildpakalpojumus – satura rakstīšanu un tulkošanu, digitālo mārketingu, hostingu.

Mūsu izstrādātie projekti.

AIZPILDIET PIETEIKUMA FORMU.

Un mūsu pārdošanas speciālists ar Jums sazināsies tuvākajā laikā

Mājas lapaInterneta veikals